2 pokoje z widokiem na park z tarasem

ul. Nowy Świat 37, Raszyn
670 000 PLN -2%
683 848 PLN 22 431 PLN / m²

Powierzchnia 29.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 19
Rok budowy 1954

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Nowy Świat 37, Raszyn. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Michał Jankowska JLL Residential +48 507334767

Najczęściej zadawane pytania