Mieszkanie 150 m² blisko centrum

ul. Górczewska 110, Wesoła, Warszawa
473 000 PLN
3 163 PLN / m²

Powierzchnia 149.56 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 14
Rok budowy 2006

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Górczewska 110, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Kwiatkowski Savills Polska +48 662053223

Najczęściej zadawane pytania