Przestronne 5+-pokojowe na Pradze

ul. Grójecka 146, Pruszków
395 000 PLN -6%
421 514 PLN 4 653 PLN / m²

Powierzchnia 84.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1989

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Grójecka 146, Pruszków. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jan Piotrowski Lion's Estate +48 502360402

Najczęściej zadawane pytania