1 pokoje z osobną kuchnią

ul. Modlińska 28, Piastów
544 000 PLN
5 403 PLN / m²

Powierzchnia 100.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 15
Rok budowy 2011

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Modlińska 28, Piastów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Kowalska Lion's Estate +48 603672480

Najczęściej zadawane pytania