3-pokojowe mieszkanie blisko centrum

ul. Królewska 71, Ząbki
409 000 PLN
4 055 PLN / m²

Powierzchnia 100.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1999

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Królewska 71, Ząbki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Kowalski Knight Frank +48 728020193

Najczęściej zadawane pytania