4-pokojowe na 2. piętrze

ul. Koszykowa 129, Bielany, Warszawa
659 000 PLN
5 516 PLN / m²

Powierzchnia 119.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 17
Rok budowy 2020

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na 2. piętrze. Adres: ul. Koszykowa 129, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Adam Kozłowski Metrohouse +48 789611143

Najczęściej zadawane pytania