Jasne mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Kasprzaka 72, Targówek, Warszawa
816 000 PLN
9 399 PLN / m²

Powierzchnia 86.82 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 11
Rok budowy 1964

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kasprzaka 72, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Kwiatkowski JLL Residential +48 536386668

Najczęściej zadawane pytania