Mieszkanie 55 m² na nowym osiedlu

ul. Bora-Komorowskiego 46, Marki
790 000 PLN
14 361 PLN / m²

Powierzchnia 55.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 11
Rok budowy 1970

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 55 m² na nowym osiedlu. Adres: ul. Bora-Komorowskiego 46, Marki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Magdalena Kozłowski Emmerson Realty +48 734308407

Najczęściej zadawane pytania