Komfortowe mieszkanie 2-pok. blisko centrum

ul. Krótka 7, Milanówek
852 000 PLN
21 785 PLN / m²

Powierzchnia 39.11 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 18
Rok budowy 1999

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. blisko centrum. Adres: ul. Krótka 7, Milanówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Wiśniewska Północ Nieruchomości +48 885366750

Najczęściej zadawane pytania