1 pokoje z garażem podziemnym

ul. Rembielińska 5, Nadarzyn
457 000 PLN
3 390 PLN / m²

Powierzchnia 134.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 17
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rembielińska 5, Nadarzyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Woźniak Colliers International +48 796311016

Najczęściej zadawane pytania