Przestronne 1-pokojowe przy metrze

ul. Sobieskiego 107, Bielany, Warszawa
727 000 PLN -3%
746 394 PLN 7 416 PLN / m²

Powierzchnia 98.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 18
Rok budowy 2014

Opis

Do sprzedaży Przestronne 1-pokojowe przy metrze. Adres: ul. Sobieskiego 107, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Wójcik Lion's Estate +48 509985440

Najczęściej zadawane pytania