Mieszkanie 149 m² na Ochocie

ul. Sienkiewicza 117, Pruszków
655 000 PLN
4 382 PLN / m²

Powierzchnia 149.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2016

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Sienkiewicza 117, Pruszków. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Maria Szymański Północ Nieruchomości +48 885464020

Najczęściej zadawane pytania