Przestronne 4-pokojowe na Żoliborzu

ul. Mokotowska 46, Wawer, Warszawa
552 000 PLN
18 069 PLN / m²

Powierzchnia 30.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1989

Opis

Do sprzedaży Przestronne 4-pokojowe na Żoliborzu. Adres: ul. Mokotowska 46, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Grabowski Openhouse.pl +48 883272155

Najczęściej zadawane pytania