Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Rydygiera 48, Wilanów, Warszawa
646 000 PLN -8%
701 953 PLN 21 839 PLN / m²

Powierzchnia 29.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2016

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym. Adres: ul. Rydygiera 48, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Woźniak JLL Residential +48 534782200

Najczęściej zadawane pytania