2 pokoje przy metrze w nowym budownictwie

ul. Nowy Świat 68, Ursus, Warszawa
718 000 PLN
20 933 PLN / m²

Powierzchnia 34.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 7
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowy Świat 68, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Pawłowski Home Broker +48 602207061

Najczęściej zadawane pytania