Mieszkanie 47 m² na Bemowie

ul. Słowackiego 107, Żoliborz, Warszawa
335 000 PLN
7 177 PLN / m²

Powierzchnia 46.68 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 18
Rok budowy 1981

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 47 m² na Bemowie. Adres: ul. Słowackiego 107, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Piotrowski +48 722897459

Najczęściej zadawane pytania