Przestronne 4-pokojowe na Mokotowie

ul. Słoneczna 15, Ursynów, Warszawa
608 000 PLN
9 143 PLN / m²

Powierzchnia 66.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1993

Opis

Do sprzedaży Przestronne 4-pokojowe na Mokotowie. Adres: ul. Słoneczna 15, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Agnieszka Lewandowska Knight Frank +48 698862307

Najczęściej zadawane pytania