1-pokojowe mieszkanie z widokiem na park

ul. Wilcza 129, Żoliborz, Warszawa
743 000 PLN -6%
787 452 PLN 7 853 PLN / m²

Powierzchnia 94.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 16
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wilcza 129, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Mazur Cushman & Wakefield +48 663680772

Najczęściej zadawane pytania