Mieszkanie 130 m² na nowym osiedlu

ul. Broniewskiego 69, Wilanów, Warszawa
548 000 PLN
4 225 PLN / m²

Powierzchnia 129.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 16
Rok budowy 2014

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 130 m² na nowym osiedlu. Adres: ul. Broniewskiego 69, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Lewandowska Agencja Nieruchomości Feniks +48 733148033

Najczęściej zadawane pytania