Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Bielanach

ul. Modlińska 23, Wilanów, Warszawa
609 000 PLN
5 712 PLN / m²

Powierzchnia 106.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 17
Rok budowy 1969

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Modlińska 23, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Pawłowski Re/Max Polska +48 607650047

Najczęściej zadawane pytania