1 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Klonowa 94, Piastów
300 000 PLN -8%
324 986 PLN 4 973 PLN / m²

Powierzchnia 60.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 15
Rok budowy 1956

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klonowa 94, Piastów. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Małgorzata Piotrowski JLL Residential +48 606867675

Najczęściej zadawane pytania