Jasne mieszkanie 4-pokojowe do zamieszkania

ul. Puławska 145, Praga-Północ, Warszawa
521 000 PLN -15%
610 606 PLN 4 258 PLN / m²

Powierzchnia 122.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1958

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Puławska 145, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Wiśniewski Engel & Völkers Warszawa +48 699593741

Najczęściej zadawane pytania