Jasne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie

ul. Chmielna 137, Marki
858 000 PLN
13 396 PLN / m²

Powierzchnia 64.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2003

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie. Adres: ul. Chmielna 137, Marki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Adam Krawczyk Savills Polska +48 501274715

Najczęściej zadawane pytania