1-pokojowe na 2. piętrze

ul. Klonowa 69, Praga-Południe, Warszawa
640 000 PLN -8%
697 223 PLN 5 970 PLN / m²

Powierzchnia 107.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 8
Rok budowy 1994

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klonowa 69, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Wójcik Agencja Nieruchomości Feniks +48 534808458

Najczęściej zadawane pytania