Jasne mieszkanie 1-pokojowe z widokiem

ul. Hoża 36, Bemowo, Warszawa
509 000 PLN
13 516 PLN / m²

Powierzchnia 37.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2011

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Hoża 36, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marek Zieliński Knight Frank +48 889540376

Najczęściej zadawane pytania