Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w Wilanowie

ul. Saska 21, Piastów
786 000 PLN
5 596 PLN / m²

Powierzchnia 140.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1986

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 21, Piastów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Kowalczyk Knight Frank +48 723476445

Najczęściej zadawane pytania