Nowoczesne 2-pokojowe na Mokotowie

ul. Chmielna 31, Praga-Południe, Warszawa
528 000 PLN -14%
615 735 PLN 13 928 PLN / m²

Powierzchnia 37.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2016

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 2-pokojowe na Mokotowie. Adres: ul. Chmielna 31, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Jankowska Savills Polska +48 503495117

Najczęściej zadawane pytania