1-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Lipowa 50, Ursynów, Warszawa
429 000 PLN -9%
470 274 PLN 6 707 PLN / m²

Powierzchnia 63.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 3
Rok budowy 1977

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lipowa 50, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Szymańska Re/Max Polska +48 727107994

Najczęściej zadawane pytania