2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

ul. Wilcza 137, Praga-Północ, Warszawa
300 000 PLN -25%
398 780 PLN 2 181 PLN / m²

Powierzchnia 137.56 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 10
Rok budowy 1983

Opis

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Adres: ul. Wilcza 137, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Kowalczyk Re/Max Polska +48 784538996

Najczęściej zadawane pytania