Przestronne 2-pokojowe w zielonej okolicy

ul. Chmielna 56, Łomianki
869 000 PLN
6 293 PLN / m²

Powierzchnia 138.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 20
Rok budowy 2007

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Chmielna 56, Łomianki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Szymański Knight Frank +48 663340148

Najczęściej zadawane pytania