Przestronne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Szkolna 2, Ząbki
497 000 PLN
3 958 PLN / m²

Powierzchnia 125.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 11
Rok budowy 2025

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Szkolna 2, Ząbki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Kwiatkowski Hamilton May +48 667549507

Najczęściej zadawane pytania