3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu

ul. Stryjeńskich 109, Józefów
541 000 PLN
3 674 PLN / m²

Powierzchnia 147.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 8
Rok budowy 2017

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Stryjeńskich 109, Józefów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Jankowski Knight Frank +48 505216400

Najczęściej zadawane pytania