Mieszkanie 69 m² na Ochocie

ul. Filtrowa 113, Praga-Północ, Warszawa
743 000 PLN -12%
840 956 PLN 10 792 PLN / m²

Powierzchnia 68.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 12
Rok budowy 2008

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Filtrowa 113, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Szymański CBRE Polska +48 735680506

Najczęściej zadawane pytania