Nowoczesne 3-pokojowe na Żoliborzu

ul. Klonowa 124, Wilanów, Warszawa
585 000 PLN
7 142 PLN / m²

Powierzchnia 81.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 9
Rok budowy 2002

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klonowa 124, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jakub Woźniak Hamilton May +48 786423438

Najczęściej zadawane pytania