Przestronne 2-pokojowe na Bielanach

ul. Piłsudskiego 111, Bielany, Warszawa
807 000 PLN -5%
850 840 PLN 5 847 PLN / m²

Powierzchnia 138.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 9
Rok budowy 1975

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piłsudskiego 111, Bielany, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Michalski +48 881343951

Najczęściej zadawane pytania