Przestronne 4-pokojowe przy metrze

ul. Piękna 98, Mińsk Mazowiecki
466 000 PLN
6 497 PLN / m²

Powierzchnia 71.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1964

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piękna 98, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Jankowska Emmerson Realty +48 724848360

Najczęściej zadawane pytania