Mieszkanie 43 m² na Żoliborzu

ul. Klonowa 146, Mokotów, Warszawa
469 000 PLN -12%
535 345 PLN 10 784 PLN / m²

Powierzchnia 43.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 10
Rok budowy 1987

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 43 m² na Żoliborzu. Adres: ul. Klonowa 146, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Jankowski Cushman & Wakefield +48 601457625

Najczęściej zadawane pytania