Mieszkanie 88 m² przy metrze

ul. Sienkiewicza 125, Praga-Północ, Warszawa
468 000 PLN -5%
492 857 PLN 5 289 PLN / m²

Powierzchnia 88.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 19
Rok budowy 2003

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 88 m² przy metrze. Adres: ul. Sienkiewicza 125, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Woźniak Colliers International +48 666403499

Najczęściej zadawane pytania