Nowoczesne 2-pokojowe blisko centrum

ul. Ogrodowa 62, Śródmieście, Warszawa
788 000 PLN -5%
832 835 PLN 7 782 PLN / m²

Powierzchnia 101.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 20
Rok budowy 1974

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Ogrodowa 62, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Woźniak CBRE Polska +48 519957572

Najczęściej zadawane pytania