Mieszkanie 142 m² w centrum

ul. Wilcza 24, Białołęka, Warszawa
666 000 PLN
4 687 PLN / m²

Powierzchnia 142.11 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 12
Rok budowy 1960

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wilcza 24, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marek Dąbrowski Century 21 Polska +48 883778013

Najczęściej zadawane pytania