5+ pokoje z dwoma łazienkami

ul. Broniewskiego 84, Bemowo, Warszawa
419 000 PLN
2 931 PLN / m²

Powierzchnia 142.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 4
Rok budowy 2020

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z dwoma łazienkami. Adres: ul. Broniewskiego 84, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Woźniak Engel & Völkers Warszawa +48 508104111

Najczęściej zadawane pytania