3 pokoje z garażem podziemnym

ul. Wąwozowa 129, Wola, Warszawa
991 000 PLN
6 964 PLN / m²

Powierzchnia 142.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 9
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z garażem podziemnym. Adres: ul. Wąwozowa 129, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Zieliński Savills Polska +48 783866928

Najczęściej zadawane pytania