Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Woli

ul. Fieldorfa 19, Wola, Warszawa
796 000 PLN
15 450 PLN / m²

Powierzchnia 51.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 19
Rok budowy 1990

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Woli. Adres: ul. Fieldorfa 19, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Krawczyk Knight Frank +48 782044637

Najczęściej zadawane pytania