Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem

ul. Brzozowa 23, Praga-Północ, Warszawa
600 000 PLN
17 905 PLN / m²

Powierzchnia 33.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 19
Rok budowy 1973

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Brzozowa 23, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Pawłowski Lion's Estate +48 608938522

Najczęściej zadawane pytania