Komfortowe mieszkanie 1-pok. blisko centrum

ul. Chmielna 97, Bemowo, Warszawa
275 000 PLN
2 742 PLN / m²

Powierzchnia 100.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 20
Rok budowy 2007

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 1-pok. blisko centrum. Adres: ul. Chmielna 97, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Woźniak Re/Max Polska +48 508684958

Najczęściej zadawane pytania