5+-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Polna 75, Śródmieście, Warszawa
960 000 PLN -3%
991 008 PLN 6 974 PLN / m²

Powierzchnia 137.65 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 15
Rok budowy 1989

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Polna 75, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Pawłowski Savills Polska +48 537351348

Najczęściej zadawane pytania