4 pokoje na Ursynowie z tarasem

ul. Sienkiewicza 101, Ursus, Warszawa
587 000 PLN
4 011 PLN / m²

Powierzchnia 146.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 1974

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sienkiewicza 101, Ursus, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Jankowski +48 662063636

Najczęściej zadawane pytania