1-pokojowe mieszkanie na Woli

ul. Żelazna 24, Wesoła, Warszawa
473 000 PLN -4%
491 172 PLN 3 209 PLN / m²

Powierzchnia 147.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 8
Rok budowy 2000

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Żelazna 24, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Szymańska Freedom Nieruchomości +48 533898454

Najczęściej zadawane pytania