Przestronne 2-pokojowe na Woli

ul. Belgradzka 32, Białołęka, Warszawa
510 000 PLN
11 126 PLN / m²

Powierzchnia 45.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 15
Rok budowy 1989

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Belgradzka 32, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Łukasz Piotrowski Cushman & Wakefield +48 604093422

Najczęściej zadawane pytania