2 pokoje z garderobą

ul. Hoża 105, Mokotów, Warszawa
1 029 000 PLN
16 006 PLN / m²

Powierzchnia 64.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 14
Rok budowy 2021

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Hoża 105, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jakub Kwiatkowski CBRE Polska +48 889398010

Najczęściej zadawane pytania